Jeżeli jeszcze się nie spisałeś, nie zwlekaj i spisz się jak najszybciej.  Narodowy Spis Ludności i Mieszkań 2021 trwa tylko do 30 września br. Do tego czasu każdy pełnoletni mieszkaniec Polski musi wywiązać się z obowiązku spisowego.
Jest to nie tylko wymóg prawny, ale przede wszystkim wyraz naszej postawy obywatelskiej, ponieważ wyniki spisu będą miały ogromy wpływ na przyszłość naszego kraju.

Pamiętajmy, że udział w spisie jest obowiązkiem każdego z nas.

Jak możesz się spisać?

  • Spisu możesz dokonać samodzielnie przez internet na stronie https://spis.gov.pl.
  • Jeżeli nie masz dostępu do komputera zadzwoń na infolinię 22 279 99 99 i spisz się przez telefon lub odwiedź Urząd Miejski w Dąbrowie Tarnowskiej, gdzie codziennie w godzinach pracy urzędu można się spisać na specjalnie utworzonym stanowisku do samospisu.

Pamiętajmy, że czas na samospis mamy do momentu, gdy skontaktuje się z nami rachmistrz. Może nas odwiedzić osobiście lub skontaktować się telefonicznie.

Odmowa udzielenia informacji rachmistrzowi i uchylanie się od obowiązku spisowego podlega karze grzywny.

Spis Powszechy 2021 Już tylko niecały miesiąc do końca spisu powszechnego!spisz sie jesli nie chcesz zaplacic grzywny Już tylko niecały miesiąc do końca spisu powszechnego!spis gov pl Już tylko niecały miesiąc do końca spisu powszechnego!