W ostatnie dni Starego 2017 Roku, już po raz czwarty na Hali Sportowej im. Agaty Mróz – Olszewskiej w Dąbrowie Tarnowskiej rozegrane zostały Otwarte Mistrzostwa Dąbrowy Tarnowskiej w Halowej Piłce Nożnej. Świąteczna rywalizacja piłkarzy, której organizatorem i pomysłodawcą jest Miejsko-Ludowy Klub Sportowy „Dąbrovia” Dąbrowa Tarnowska odbywają się już od kilku lat i cieszą ogromnym zainteresowaniem. Tegoroczne mistrzostwa cieszyły się tak ogromnym zainteresowaniem, że organizatorzy zmuszeni byli odmówić kilku zespołom udziału w zawodach.
Mistrzem Dąbrowy Tarnowskiej w halowej piłce nożnej w turnieju sylwestrowym została – Westowia Tarnów, która pokonała w meczu finałowym Dąbrovię Dąbrowa Tarnowska po rzutach karnych 2:1 (0-0).

W turnieju brało udział 20 drużyn podzielonych na 4 grupy. Do fazy ćwierćfinałowej play-off awansowały dwie pierwsze drużyny z każdej z grup. Mistrzostwa cieszyły się ogromnych zainteresowaniem, tak, że organizatorzy zmuszeni byli odmówić kilku zespołom udziału w zawodach.
Zwycięska drużyna Westovii wystąpiła w składzie: Paweł Kasprzyk, Arkadiusz Szczerba, Bartłomiej Krużel, Kamil Pawlak, Tomasz Nytko, Artur Koza, Szymon Kuczek, Damian Chudyba, Marek Nalepka, Artur Barszcz.
Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska wystąpiła w składzie: Marcin Dzięgiel, Arkadiusz Chwałek, Bartosz Iwaniec, Tomasz Cielczyk, Marcin Miodowski, Piotr Fijał, Dominik Wiśniowski, Adam Majka, Paweł Zając, Paweł Lubera
W meczu o trzecie miejsce drużyna Bir Team Żabno pokonała Luszowiankę Luszowice 3-2.