Dzieci i młodzież korzystają z oferty wakacyjnej Dąbrowskiego Domu Kultury pod hasłem „Podróż do kultury”.
Na zajęciach warsztatowych otwartych „Pasteli” powstały już piękne lampiony ogrodowe i prace młodych tkaczy. W arkana sztuki wprowadzają w każdy wtorek, piątek i sobotę instruktorzy: Paulina Bogula-Motyka i Stanisław Stroński.

Wrze też na świetlicy osiedlowej przy ul. Spadowej. Pod opieką: Elżbiety Wiatr i Pauliny Białas miłośnicy gier i zabaw mogą dać upust swojej energii i podążać za głosem kreatywności.
Będą mieć wkrótce ku temu okazję szczególną. W drugim miesiącu wakacji w ramach inicjatywy „InteGRAcja na Spadowej” odbędą się warsztaty prowadzone przez doświadczonego instruktora, których efektem będzie powstanie gry planszowej opartej na lokalnej historii. Jeszcze można dołączyć do tej pasjonującej przygody!

Wakacje z DDK 2021 6 Relacja z „Podróży do kultury”, czyli jak wakacje biegną w DDK Wakacje z DDK 2021 5 Relacja z „Podróży do kultury”, czyli jak wakacje biegną w DDK Wakacje z DDK 2021 4 Relacja z „Podróży do kultury”, czyli jak wakacje biegną w DDK Wakacje z DDK 2021 3 Relacja z „Podróży do kultury”, czyli jak wakacje biegną w DDK Wakacje z DDK 2021 21 Relacja z „Podróży do kultury”, czyli jak wakacje biegną w DDK Wakacje z DDK 2021 1 Relacja z „Podróży do kultury”, czyli jak wakacje biegną w DDK