WYKAZ TELEFONÓW I ADRESÓW MAILOWYCH

NAZWISKO I IMIĘ
ADRES @
TELEFON
Krzysztof Kaczmarski
BURMISTRZ DĄBROWY TARNOWSKIEJ

burmistrz@dabrowatar.pl14 6422775
Ryczek Stanisław
SEKRETARZ GMINY
sekretarz@dabrowatar.pl14 6422775
Вąba Małgorzata
SKARBNIK GMINY DĄBROWA TARNOWSKA
skarbnik@dabrowatar.pl14 6442113
Biuro Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej
radamiejska@dabrowatar.pl14 6442108
Pintatara Twardy Izabelaipintatara@dabrowatar.pl14 6442108
Referat Finansowo - Budżetowy
fb@dabrowatar.pl14 6442113
Radłowska Małgorzatamradlowska@dabrowatar.pl14 6442113
Łapa Zofiazlapa@dabrowatar.pl14 6442113
Garstka Małgorzatamgarstka@dabrowatar.pl14 6442113
Skowron - Bieś Marzenamskowron@dabrowatar.pl14 6442113
Starzyk Magdalenamstarzyk@dabrowatar.pl14 6442113
Miś Mariammis@dabrowatar.pl14 6442110
Sąsiadek Teresatsasiadek@dabrowatar.pl14 6442112
Buzon Bożenabbuzon@dabrowatar.pl14 6442112
Dobosz Mariamdobosz@dabrowatar.pl14 6442109
Jachym Małgorzatamjachym@dabrowatar.pl14 6442110
Urszula Dziekan - Śliwaudziekan@dabrowatar.pl14 64421130
Referat Mienia Komunalnego (KM)
km@dabrowatar.pl14 6442122
Kopeć Jacekjkopec@dabrowatar.pl14 6442122
Dąbroś Arturadabros@dabrowatar.pl14 6442122
Kogut Halinahkogut@dabrowatar.pl14 6442116
Lechowicz Zofiazlechowicz@dabrowatar.pl14 6442116
Wawrzonek - Pulnik Edytaewawrzonek@dabrowatar.pl14 6442116
Referat Promocji, Kultury і Informatyzacji (PKil)
pki@dabrowatar.pl14 6442107
Orwat Krzysztofkorwat@dabrowatar.pl14 6442107
Kądzielawa Marcinmkadzielawa@dabrowatar.pl14 6442107
Jastrzębiec - Witowska Annaawitowska@dabrowatar.pl14 6442107
Referat Gospodarki Komunalnej, Inwestycji i Ochrony Środowiska (GKI)
izp@dabrowatar.pl
gkr@dabrowatar.pl
14 6442121
14 6442115
Reczek Witoldwreczek@dabrowatar.pl14 6442121
Szymon Lichorobiec (Ekodoradca)szymon.lichorobiec.ekodoradca@gmail.com14 6442121
Dorosz Janjdorosz@dabrowatar.pl14 6442115
Krystyna Świętek14 6442121
Jaworska Barbarabjaworska@dabrowatar.pl14 6442118
Madej Ryszardrmadej@dabrowatar.pl14 6442115
Sarnecki Pawełpsarnecki@dabrowatar.pl14 6442115
Seruś Ewaeglod@dabrowatar.pl14 6442117
Król Katarzynakkrol@dabrowatar.pl14 6442115
Paulina Partyńska14 6442117
Referat Kultury Fizycznej і Sportu (KS)
ks@dabrowatar.pl517 325 148
Piotr Zającks@dabrowatar.pl517 325 148
Wałaszek Edward (Inspektor BHP)ewalaszek@dabrowatar.pl
Referat Planowania Przestrzennego і Architektury (PPiA)
ppia@dabrowatar.pl14 6442120
Jaworski Jacekjjaworski@dabrowatar.pl14 6442120
Adamczyk Joannajmroczek@dabrowatar.pl14 6442120
Referat Spraw Administracyjnych і Obywatelskich
sao@dabrowatar.pl14 6442105
Krawczyk Lidialkrawczyk@dabrowatar.pl14 6442105
Kuta Jadwiga(Kadry)jkuta@dabrowatar.pl14 6442111
Kaczor Agata (Ewidencja działalności gospodarczej)akaczor@dabrowatar.pl14 6442111
Partyńska Beata bpartynska@dabrowatar.pl14 6442132
Matgorzata Burzec - Wążsekretariat@dabrowatar.pl14 6442101
Wójtowicz Zdzisław zwojtowicz@dabrowatar.pl14 6442107
Ptak Mariuszmptak@dabrowatar.pl
Ewidencja Ludności el@dabrowatar.pl14 642 2250
Sąsiadek Jacekjsasiadek@dabrowatar.pl14 6442105
Urząd Stanu Cywilnego w Dąbrowie Tarnowskiej (USC)
usc@dabrowatar.pl14 6422359
Pinas Magdalenausc@dabrowatar.pl14 6422359
Krupa Krystyna kkrupa@dabrowatar.pl14 6422359
Ostręga Marciniod@dabrowatar.pl14 6442116