WYKAZ TELEFONÓW I ADRESÓW MAILOWYCH

NAZWISKO I IMIĘ
ADRES @
TELEFON
Krzysztof Kaczmarski
BURMISTRZ DĄBROWY TARNOWSKIEJ

burmistrz@dabrowatar.pl14 6422775
Ryczek Stanisław
Z-ca BURMISTRZA DĄBROWY TARNOWSKIEJ
sekretarz@dabrowatar.pl14 6422775
Вąba Małgorzata
SKARBNIK GMINY DĄBROWA TARNOWSKA
skarbnik@dabrowatar.pl14 6442113
Biuro Rady Miejskiej w Dąbrowie Tarnowskiej
radamiejska@dabrowatar.pl14 6442108
Pintatara Twardy Izabelaipintatara@dabrowatar.pl14 6442108
Referat Finansowo - Budżetowy
fb@dabrowatar.pl14 6442113
Radłowska Małgorzatamradlowska@dabrowatar.pl14 6442113
Buzon Bożenabbuzon@dabrowatar.pl
Dobosz Mariamdobosz@dabrowatar.pl
Garstka Małgorzatamgarstka@dabrowatar.pl
Jachym Małgorzata
Kożuch Alinaakozuch@dabrowatar.pl
Urszula Dziekan - Śliwaudziekan@dabrowatar.pl
Łapa Zofiazlapa@dabrowatar.p
Miś Mariammis@dabrowatar.pl
Sąsiadek Teresatsasiadek@dabrowatar.pl
Skowron - Bieś Marzenamskowron@dabrowatar.pl
Referat Mienia Komunalnego (KM)
km@dabrowatar.pl14 6442122
Kopeć Jacekjkopec@dabrowatar.pl14 6442122
Dąbroś Arturadabros@dabrowatar.pl
Kogut Halinahkogut@dabrowatar.pl
Lechowicz Zofiazlechowicz@dabrowatar.pl
Wawrzonek - Pulnik Edytaewawrzonek@dabrowatar.pl
Referat Gospodarki Komunalnej і Rolnictwa (GKR)
gkr@dabrowatar.pl14 6442115
Gąsior Krzysztofkgasior@dabrowatar.pl14 6442115
Dorosz Janjdorosz@dabrowatar.pl
Seruś Ewaeglod@dabrowatar.pl
Jaworska Barbarabjaworska@dabrowatar.pl
Król Katarzynakkrol@dabrowatar.pl
Madej Ryszardrmadej@dabrowatar.pl
Sarnecki Pawełpsarnecki@dabrowatar.pl
Referat Inwestycji і Zamówień Publicznych (IZP)
izp@dabrowatar.pl14 6442121
Reczek Witoldwreczek@dabrowatar.pl14 6442121
Sacha Piotrpsacha@dabrowatar.pl
Szymon Lichorobiec (Ekodoradca)
Referat Kultury Fizycznej і Sportu (KS)
ks@dabrowatar.pl14 6442078
Piotr Zającks@dabrowatar.pl14 6442078
Wałaszek Edward (Inspektor BHP)ewalaszek@dabrowatar.pl
Referat Promocji, Kultury і Informatyzacji (PKil)
pki@dabrowatar.pl14 6442107
Orwat Krzysztofkorwat@dabrowatar.pl14 6442107
Jastrzębiec - Witowska Annaawitowska@dabrowatar.pl
Kądzielawa Marcinmkadzielawa@dabrowatar.pl
Pikul - Sobarnia Karolina
Referat Planowania Przestrzennego і Architektury (PPiA)
ppia@dabrowatar.pl14 6442120
Jaworski Jacekjjaworski@dabrowatar.pl14 6442120
Starzyk Magdalenamstarzyk@dabrowatar.pl
Adamczyk Joannajmroczek@dabrowatar.pl
Gajdziszewski Wojciech (Architekt)
Referat Spraw Administracyjnych і Obywatelskich
sao@dabrowatar.pl14 6442105
Krawczyk Lidialkrawczyk@dabrowatar.pl14 6442105
Kuta Jadwiga(Kadry)jkuta@dabrowatar.pl14 6442111
Kaczor Agata (Ewidencja działalności gospodarczej)akaczor@dabrowatar.pl14 6442111
Partyńska Beata bpartynska@dabrowatar.pl14 6442132
Matgorzata Burzec - Wążsekretariat@dabrowatar.pl
Wójtowicz Zdzisław zwojtowicz@dabrowatar.pl14 6442107
Ptak Mariuszmptak@dabrowatar.pl
Ewidencja Ludności el@dabrowatar.pl14 642 2250
Sąsiadek Jacekjsasiadek@dabrowatar.pl
Urząd Stanu Cywilnego w Dąbrowie Tarnowskiej (USC)
usc@dabrowatar.pl14 6422359
Pinas Magdalenausc@dabrowatar.pl14 6422359
Krupa Krystyna kkrupa@dabrowatar.pl
Ostręga Marcinzwojcik@dabrowatar.pl