Za nami kolejne rundy amatorskich rozgrywek, prowadzonych pod patronatem Gminy Dąbrowa Tarnowska i DDK w siatkówkę i piłkę nożną. Poniżej przedstawiamy relację z gier które odbyły się w miniony weekend na naszych obiektach sportowych. Dodatkowo na prośbę internautów zamieszczamy kalendarz kolejnych rund ligowych.

Trzecia kolejka „DALS” rozegrana została w ostatni weekend września
na Hali Sportowej im Agaty Mróz – Olszewskiej.

Zgodnie z terminarzem 28.09.2013 odbyło się spotkanie Eurosan Tarnava –Tangram Więckowice. Po tradycyjnym przywitaniu drużyn, punktualnie o godzinie 17:00 sędziowie Michał Borsa i Mariusz Skrzyniarz rozpoczęli spotkanie. Widowiskowe akcji i duch rywalizacji wyłonił zwycięzcę meczu. Eurosan-Tarnava pokonał Tangram w stosunku 3:0, w setach (25:23)(25:16)(25:16).

O godzinie 19:00 przyszedł czas na rozegranie drugiego meczu. Tym razem do walki stanęły drużyny DiM Pro-Fis i Imadła. Obie drużyny zagrały na niezwykle wysokim poziomie, a żywiołowy doping dodawał dodatkowej oprawy sportowej. Z tej niesamowitej walki zwycięsko wyszła drużyna Imadeł, która pokonała DiM 3:1 w setach (25:19)(25:22)(22:25)(25:23). Mecz sędziował Tomasz Sternal, sekretarz Anna Chmura.
Ostatni mecz trzeciej kolejki odbył się w niedziele 29.09.2013. Siatkarskich emocji dostarczyły nam drużyny Dąbrovii i Żdżar. Oprócz samych siatkarzy obecni byli także wierni kibice obydwu drużyn. O godzinie 17:00 sędzia główny Łukasz Świętochowski wraz z drugim sędzią Jakubem Bondalem rozpoczęli spotkanie. Drużyna Dąbrovii, dwukrotny zwycięzca poprzednich edycji DALS pokazała, że nadal jest w świetnej formie i pokonała Żdzary 3:0 w setach (26:24)(25:22)(25:16). Funkcje sekretarza pełnił Michał Aksamit.

W trzeciej kolejce pauzowała drużyna Carpatii.

Serdecznie zapraszamy na kolejne mecze:

Sobota 05.10.2013 godzina 17:00 Eurosan Tarnava – Dabrovia
godzina 19:00 Carpatia – Imadła

Niedziela 06.10.2013 godzina 17:00 Żdżary – Tangram Więckowice

Widowiskowe mecze i emocje gwarantowane.

Pełny terminarz I rundy DALS

************************************************

Drugą kolejkę „ALO_DT” rozegrano w piątek 27 września na terenie kompleksu ORLIK 2012.

Od godziny 18-ej do późnego wieczora rozegrano pięć niezwykle interesujących i zaciętych pojedynków. Mecze „na styku” rozgrzewały zgromadzoną publiczność pomimo mroźnej pogody. A oto wyniki gier.

POWIŚLE – CZERWONE DIABŁY            1 : 2
STRAŻ LEŚNA – DE LUXE            1 : 2
KAC TEAM – ŻELAZÓWKA           2 : 3
GROSZEK – ZSP II                     1 : 1
DĄBROVIA II – DTS                   4 : 1
pauzował: TARNÓW TEAM

Po dwóch rozegranych kolejkach na prowadzeniu znajdują się ekipy „DE LUXE” i „DĄBROVIA II” które zgromadziły po 6 „dużych” punktów. Dalej plasują się drużyny „Groszek”,  „Czerwone Diabły”, „Żelazówka”, „DTS” i „Straż Leśna” z trzema punktami. Na zwycięstwo czekają nadal sympatycy ekip: „ZSP II”, „Kac Team”, „Tarnów Team” i „Powiśle”. Szansa na kolejne punkty już w najbliższy piątek – 4 października.